Warunki wynajmu

 • Szanowni Państwo do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie służąc dobrą radą i ofertą cenową przystępną dla każdego.
  Dlatego też podczas składania zamówienia lub zapytania ofertowego prosimy o podanie wszystkich szczegółów dotyczących poszczególnej imprezy tzn; miejscowość, data, rodzaj wydarzenia, przewidywana godzina rozpoczęcia i zakończenia pracy urządzeń, dostępu do energii 230V, rodzaju podłoża i możliwości dojazdu do miejsca pracy urządzeń.
  Takie informacje należy przesłać poprzez formularz kontaktowy droga elektroniczna lub podczas rozmowy telefonicznej.
  Warunkiem przyjęcia i gwarancją realizacji zamówienia po ustaleniu szczegółów jest wypełnienie i podpisanie umowy wynajmu pocztą elektroniczną lub tradycyjną.
  Zamówienie uważa się za przyjęte do realizacji po wpłynięciu zaliczki w wysokości 30% umówionej kwoty Brutto . W przypadku rezygnacji z zamówienia w terminie mniejszym niż 30 dni od daty realizacji umowy zaliczka nie zostaje zwrócona.
  Co w przypadku niepogody?
  Można odwołać przyjazd ekipy do 6 godzin przed imprezą wtedy zaliczka nie zostaje zwrócona wiąże się to z dość kosztownym procesem przygotowywania zamówionych atrakcji a reszta kwoty z umowy nie będzie egzekwowana od Zamawiającego.
  Gdy sprzęt jest już na miejscu imprezy a z różnych przyczyn niezależnych od nas nie będzie mógł zostać użyty zamawiający zobowiązany jest uregulować pozostałą kwotę z umowy. Mówimy o takich sytuacjach jak złe warunki atmosferyczne (silny deszcz, wietrzna pogoda) brak prądu, nieodpowiednie podłoże lub inne zdarzenia.

  Zapraszamy do współpracy i niezobowiązującej wyceny zamówienia.

  Wszystkie urządzenia przewożone są naszymi samochodami dostawczymi lub osobowymi na przyczepkach. Koszty dojazdu w zależności od sumy zamówienia i odległości jest bezpłatny lub wyliczany indywidualnie.

  Zapraszamy do współpracy i niezobowiązującej wyceny zamówienia.

  Warunki techniczne niezbędne do pracy urządzeń które zapewnia zamawiający

  Teren powinien być plaski najlepiej trawiasty ale może być także asfalt kostka brukowa beton z możliwością umocowania urządzeń do niego
  Podłoże musi byś czyste bez ostrych przedmiotów jak szkło kamienie i odpowiedniej wielkości co najmniej 2 metry większy od gabarytów urządzenia
  Nad urządzeniem nie powinno być też konarów drzew lub linii energetycznych
  Dostęp do żródła prądu o odpowiedniej mocy nie dalej jak 50 metrów od urządzenia

  Ze względu na gabaryt urządzenia musi być zapewniony dojazd do miejsca pracy dmuchańca.

  Zapraszamy do współpracy i niezobowiązującej wyceny zamówienia.

  Wszelkie czynności związane z montażem i demontażem urządzeń ich pracą oraz nadzorem nad korzystającymi z atrakcji wykonują nasi pracownicy odpowiednio do tego przeszkoleni.

  Zapraszamy do współpracy i niezobowiązującej wyceny zamówienia.